Elk kind wordt gezien en is gekend

Het Team

  • Jeanet de Groot
    Directeur
    ma, di, wo, do
    KPCentrum@kiemuden.nl
  • Carmi Mulders
    Intern begeleider
    di, do, vr
    c.mulders@kiemuden.nl
  • Patricia van de Burgt
    Unit 1, basisgroep 1/2
    wo, do, vr
    p.vandeburgt@kiemuden.nl
  • Dionne van Ool
    Unit 1, basisgroep 1-2, Gedragsspecialist
    wo (om de week)do, vr
    d.vanool@kiemuden.nl
  • Miranda van Kempen
    Unit 2 basisgroep 3-4
    ma, di, wo, do
    m.vankempen@kiemuden.nl
  • Ruud van Os
    Unit 2, basisgroep 4-5
    ma t/m vr
    r.vanos@kiemuden.nl
  • Meike Verwijst
    Unit 3, basisgroep 6-7
    ma-di-wo (om de week)
    m.verwijst@kiemuden.nl
  • Rianne Daandels
    Unit 3, basis groepgroep 6-7
    wo (om de week),do, vr
    r.daandels@kiemuden.nl
  • Tamara van Geel
    Unit 3, basisgroep 6-7
    ma, di, wo (om de week)
    t.vangeel@kiemuden.nl
  • Sylke van Hooft
    Unit 3, basisgroep 6-7 en unit 2 basisgroep 3-4
    wo, do, vrij
    s.vanhooft@kiemuden.nl
  • John Ruijs
    Unit 3 basisgroep 7-8
    ma t/m vr
    j.ruijs@kiemuden.nl
  • Lida Zwaans
    Unit 1, Cöordinator opvang Pedagogisch medewerker peuteropvang en BSO
    Ma, di, wo en vr
    l.zwaans@kiemuden.nl
  • Dennis van Maasakkers
    pedagogisch medewerker BSO
    ma, di, do en vr
    d.maasakkers@kiemuden.nl
  • Gitte van Rijbroek
    Unit 1, Onderwijsassistent, Pedagogisch medewerker BSO, peuteropvang
    g.vanrijbroek@kiemuden.nl
  • Harm van der Velden
    Unit 3, Onderwijsassistent, Pedagogisch medewerker BSO
    h.vandervelden@kiemuden.nl
  • Ronald Geerlings
    Conciërge
    ma, wo, do

Contact

Kindplein 't Centrum
Meerloseweg 1
5402 XH Uden
0413-332318
KPCentrum@kiemuden.nl 



Routeplanner >

Agenda

di 1 - 2 14:30
18:00
voortgangsgesprekken
do 3 - 2 14:30
18:00
voortgangsgesprekken
wo 23 - 2
Go for Techniek
vr 25 - 2
carnaval
Jaaragenda >
Sitemap | Disclaimer | Links