Elk kind wordt gezien en is gekend

Het Team

Jeanet Eikelenboom
Directeur
ma, di, wo, do
KPCentrum@kiemuden.nl            

Carmi Mulders
Intern begeleider
di, do, vr
c.mulders@kiemuden.nl              

Yvonne van Rijbroek
Groep 1/2 
ma, di.   
y.vanrijbroek@kiemuden.nl

   

 Patricia van de Burgt
Groep 1/2
wo, do, vr
p.vandenbrugt@kiemuden.nl       

Miranda van Kempen
Groep 3
di, wo, do, vr
m.vankempen@kiemuden.nl               

   Anny Cuppen
Groep 3
ma.
a.cuppen@kiemuden.nl

Dionne van Ool
Groep 4/5 
Gedragsspecialist  
wo (om de week)do, vr
d.vanool@kiemuden.nl            


Tamara van Geel
Groep 4-5
ma, di, wo (om de week)
t.vangeel@kiemuden.nl                

 John Ruijs
Groep 5-6
ma t/m vr
j.ruijs@kiemuden.nl
 

Meike Verwijst
groep 7
ma-di-wo (om de week)
m.verwijst@kiemuden.nl
           

Rianne Daandels
Groep 7
wo (om de week),do, vr
r.daandels@kiemuden.nl      

Ruud van Os
Groep 8
ma t/m vr
r.vanos@kiemuden.nl
  Ellen Biemans
Onderwijsassistent
ma-di-wo in de ochtenden
e.biemans@kiemuden.nl
Henk Manders
congiërge
alle ochtenden
h.manders@kiemuden.nl
   Lida Zwaans
Cöordinator opvang
Pedagogisch medewerker peuteropvang en BSO
Ma, di, wo en vr
l.zwaans@kiemuden.nl

 Dennis van Maasakkers
pedagogisch medewerker BSO
ma, di, do en vr
d.maasakkers@kiemuden.nl

Contact

Kindplein 't Centrum
Meerloseweg 1
5402 XH Uden
0413-332318
KPCentrum@kiemuden.nl 



Routeplanner >

Agenda

No events to display.
Jaaragenda >

Foto

M-J-dag 2015 (339) M-J-dag 2015 (337)
M-J-dag 2015 (338) M-J-dag 2015 (336)
Meer foto's >
Sitemap | Disclaimer | Links